Wisterová dala za manželstvom definitívnu bodku. 
TV Markíza

Špekulácie sa potvrdili: Wisterová priznala nového chlapa!

22. februára 2017 06:57 / Slovenský šoubiznis
Ešte len prednedávnom vyplávalo na povrch, že krásnej moderátorke Vere Wisterovej skrachovalo manželstvo. Vydala sa pred šiestimi rokmi za Američana izraelského pôvodu Jeremyho Hulsha a spoločne vychovávali dvoch synov, staršieho Harlowa a mladšieho Thea. Dnes je však rodinnej idylke koniec a Wisterová priznala aj nového chlapa!

Koncom uplynulého roka uzrela svetlo sveta prekvapivá informácia o ďalšom rozvode v slovenskom šoubiznise. Aj keď sa Vera k tejto téme spočiatku veľmi nevyjadrovala, dnes urobila výnimku a pre portál topky.sk zodpovedala pár otázok. Jej manželstvo je podľa jej slov definitívne v troskách: ,,O rozvode sme sa rozprávali už dlho. Naše manželstvo bolo posledných pár rokov, žiaľ, len o našich deťoch. Nemala som potrebu o tom nikomu rozprávať, vedeli o tom len najbližší,” prezradila.

Aj keď sympatická ryšavka priznala nového partnera, za jej rozvodom nemá byť iná osoba: ,,Rozdelilo nás viacero faktorov. Boli viac-menej spôsobené našim odlišným kultúrnym pozadím a pohľadom na rodinný život. Za rozvodom nebol nikto iný, išlo čisto o rozhodnutie nás dvoch, diskutovali sme o tom už tri roky.”

Vera má však v týchto ťažkých chvíľach pri sebe oporum ktorou má byť podľa topiek manažér PR firmy, Michal: ,,Napriek ťažkej situácii, ktorú prežívam, som neprstala veriť na lásku. Stretla som človeka, s ktorým máme podobný pohľad na svet a som za to vďačná,” dodala.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete