Adela Banášová sa zasnúbila v priamom prenose. 
TV Markíza

Moderátorka Adela Banášová: Takýto bude termín svadby!

21. februára 2017 07:09 / Slovenský šoubiznis
Moderátor Viktor Vincze sa pred pár dňami v markizáckej rannej šou Teleráno postaral o poriadny rozruch, keď svoju partnerku Adelu Banášovú po piatich mesiacoch randenia požiadal v priamom prenose o ruku. Tá mu pred kamerami povedala svoje áno, no netrvalo dlho, a už sa objavili špekulácie o tom, či moderátorka nieje tehotná a či sa vôbec zo zásnub teší.

Adelu totiž pristilhli na odchode do Londýna, kde si išla užívať sviatok všetkých zaľúbených a na ruke jej nesvietil prsteň. Odpoveď na to, prečo to tak bolo, priniesol portál topky.sk: ,,Lebo je veľký. Bude sa to riešiť. A tiež neviem, či som vôbec nejaký prsteň schopná nosiť, vzhľadom na čudnosť mojich prstov,” prezradila Adela v rozhovore.

Pri otázke, aký bude termín svadby, ostrieľaná moderátorka jasno nemala, avšak odpoveď na otázku priniesol jej kolega z branže, Libor Bouček, s ktorým moderovala Česko-Slovenský ples: „22. Októbra 2036. Bude to v Kolíne nad Rýnom. Je to podľa znamenia. Tým najlepšie vychádza rok 2035, 2036. Bude to super, mám vybraných aj niekoľko skvelých bavorských pív.“  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete