Surovcová a Gáboríik sa zasnúbili. 
Facebook

VIEME PRVÍ! Ivana Surovcová a Marián Gáborík sa ZASNÚBILI!

19. februára 2017 10:57 / Slovenský šoubiznis
Konečne to prišlo! Ivana Surovcová má v týchto dňoch skutočne dôvod na radosť. Jej dlhoročný partner, hokejista Marián Gáborík ju totiž na dovolenke, ktorú spoločne strávili na Kube, požiadal o ruku!

Ivana Surovcová tvorí pár s Gáboríkom už celých päť rokov a pre mnohých sú ukážkovým párom. Nečudo, že sa hokejista rozhodol pre vážny krok, akým sú zásnuby. Celé sa to malo odohrať na Kube, ktorú Ivana túžila navštíviť. Tanečníčka dnes na svoj blog napísala zážitky zo spomínanej dovolenkovej destinácie a k tomu pridala svoj nezabudnuteľný zážitok: ,,No a poviem Vám jedno tajomstvo. Kto iný by to mal vedieť prvý, keď nie vy baby? V jednom momente si na tejto nádhernej pláži Majo zrazu kľakol a požiadal ma o ruku.Nechápala som čo sa deje. Až potom mi to celé docvaklo. Rozplakala som sa ako malé dieťa a povedala som ÁNO! A bola som zasnúbená! Stále tomu nedokážem uveriť," napísala šťastná tanečníčka.

Zdá sa tak, že hviezdnej dvojici po rokoch randenia čoskoro zazvonia svadobné zvony, čo sa však dalo očakávať. Už pred polrokom v rozhovore pre Nový Čas priznali, že vidina spoločnej rodiny a detí pre nich nieje cudzia a pomaly sa k tomu schyľuje. Celý blog si môžete prečítať tu: http://blog.kattiva.shop/havana/  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete