Andrea Karny Karnasová priznala, že niekedy bola nezodpovedná. 
Topstar

Karnasovej priznanie: Niekedy som nezodpovedná!

19. februára 2017 07:06 / Slovenský šoubiznis
Andrea “Karny” Karnasová. Pod touto prezývkou pozná túto slovenskú herečku asi najviac ľudí. Spomínaná prezývka jej prischla v seriály Priatelia, kde sympatická ryšavka prepožičala svoj hlas perfekcionistke Monice. Je perfekcionistkou aj samotná herečka?

,,Priznám sa, že niekedy som šlendrianka a niekedy keď mám pocit, že však už som v tom idúcom vlaku, však už to viem, no zrazu príde také, že človek večer žúruje do takého skorého rána, lebo musíš osláviť to, že sa ukončil nejaký projekt. A potom ráno ale musíš ísť do toho iného projektu a musíš tam vedieť texty... Stalo sa mi raz, že som mala v Paneláku šestnásť alebo sedemnásť obrazov a mali sme dotočnú Odsúdených. Prišla som ráno o siedmej domov a o dvanástej sme mali nástup na Panelák. Bolo mi veľmi zle. Prišla som, ale zvládla som to s pomocou mojich úžasných kolegov, maskérov, ktorí ma ovievali. Vtedy som si povedala: Vidíš aká si hlúpa? Bolo ti treba byť taká šlendrianska? Takže odvtedy som už zase zodpovedná, učím sa texty vopred a nechodím spávať ráno o siedmej," priznala s úsmevom v relácii Inkognito.

Andreu na televíznych obrazovkách vnímame najmä vďaka seriálu Panelák, kde si zahrala postavu lesbičky Denisy. To, či si rovnakú úlohu v seriály zahrá opätovne a zazrieme ju v povestnom panelákovskom bare však nechcela prezradiť. Nuž, uvidíme, s akými prekvapeniami prídu nové série.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete