Pallová patrí medzi tie, ktoré si potrpia na luxus. 
Instagram

Celebritná lekárka Alena Pallová tam, kde ju len tak nezastihnete!

18. februára 2017 18:10 / Slovenský šoubiznis
Celebritná lekárka Alena Pallová pravidelne na svojich sociálnych sieťach dokazuje, že si potrpí na veciach, nad ktorých cenou sa nejednému Slovákovi zakrúti hlava. Posledná fotografia, ktorú pridala spoločne s kamarátkou na Instagram má však od luxusu na míle ďaleko!

Drahé dovolenky, oblečenie, luxusný byt. To všetko Alena pravidelne mapuje a aj ona patrí medzi tie, ktoré sa svojim životom s obľubou chvália na verejnosti. Príspevok, ktorý ale pridali naposledy patrí medzi tie, ktoré nepochybne prekvapia. Pallová sa totiž so svojou kolegyňou, doktorkou Drahovskou, vybrali na kongres do Prahy železničnou dopravou: ,,Ako za študentských čias, vlakom na kongres," napísala Drahovská na sociálnu sieť. Obe dámy v rukách držia pohár vína a zjavne si túto jazdu užívajú.

Pallová spôsobila roku 2014 rovno počas Štedrého dňa vážnu dopravnú nehodu v bratislavskej Rači, kvôli ktorej dostala dvojročný trest s podmienečným trojročným odkladom a zákazom šoférovania na obdobie päť rokov. Možno aj kvôli tomu si lekárka zvolila pre ňu nezvyčajný druh dopravy. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete