Kristína Farkašová vydala novú knihu. 
Facebook/ Kristína Farkašová

Šokujúce priznanie Farkašovej: Začala som písať, lebo by sme nevyžili!

17. februára 2017 07:24 / Slovenský šoubiznis
Herečka a spisovateľka v jednej osobe Kristína Farkašová po prvotnom úspechu s knihou Som mama, ktorá je sondou do jej života, zážitkov, skúseností a postrehov, prichádza s pokračovaním! Nedávno totiž pokrstila svoju ďalšiu knihu, ktorá dostala názov Stále som mama.

,,Písať túto druhú knižku bolo ťažké, lebo sa mi strašne nechcelo. Myslím si, že je celkom vzácne mať taký týždenníček svojich detí, mať zmapované ich detstvo. Ja to mám vlastne zmapované od narodenia do troch rokov,” prezradila v rozhovore pre jojkársky Topstar charizmatická herečka. Kristína si na krst novej knihy pozvala troch stand up komikov, ktorí ju poriadne poohovárali. O ilustrácie v nej sa postaral otec Boris Farkaš a na krste si prekvapivo zahral jej bývalý manžel, s ktorým má momentálne dobrý vzťah, Kamil Mikulčík.

Možno by sa zdalo, že Kristína začala vydávať knihy kvôli záľube v písaní, no pravda je však trochu inde: ,,Ja som vlastne prvotne začala písať pre to, lebo by sme nevyžili, keď sa deti narodili, takže niečim som si musela zarábať," priznala tmavovláska, ktorá s tým však neplánuje skoncovať: ,,Už vymýšľam ďalšie pokračovanie. Celé by to malo končiť tým, že som svokra," dodala s úsmevom.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete