Karolína Chomisteková je zaľúbená. 
Instagram

Karolína Chomisteková po čase opäť zadaná. Ukázala svoju lásku! Foto vnútri.

16. februára 2017 07:20 / Slovenský šoubiznis
Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková sa len dva mesiace po získaní titulu najkrajšej Slovenky rozišla so svojim priateľom, futbalistom Patrikom Čarnotom, s ktorým fungovala vo vzťahu celé tri roky. Odvtedy sa na verejnosti s mužmi veľmi neukazovala a taktiež nemala žiadneho oficálneho partnera.

Dnes je však už všetko inak! Riaditeľka Miss Slovensko si našla lásku za hranicami našej krajiny, vo Francúzsku. Jeho meno je Louis a ako sa zdá, Chomistekovej nevadia ani tetovania. Jej priateľa totiž zdobí nejedno tetovanie a stálymi kresbami je vyzdobený doslova od hlavy po päty. Zamilovanou fotografiou sa modelka pochválila na svojej sociálnej siesti. Ako sa podarilo zistiť portálu topky.sk, dvojica sa spoznala ešte pred pol rokom: ,,Spoznali sme sa v lete v prahe cez spoločných priateľov. Prežívam veľmi pekné obdobie, za čo som vďačná,” prezradila.

Zaľúbenci si momentálne spoločne užívajú dovolenku vo Švajčiarsku, kde strávili aj sviatok zamilovaných, Valentín. Chomisteková však sťahovanie sa do ďalekého Francúzska zatiaľ neplánuje. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete