Victoria odhodila zábrany aj šaty a ukázala sa tak, ako ju Pán Boh stvoril. 
playboy

Kto je táto sexica? Bola najlepšou kamarátkou Milagros z Divokého anjela!

23. marca 2015 06:10 / Film a seriál
V seriáli bola neprehliadnuteľnou ryšavkou, ktorú každý volal motýlik. Slúžka Lina je aj v reálnom živote poriadne číslo a dokonca nafotila erotické fotky pre pánsky časopis Playboy. Užite si to, pretože takto ste ju v obľúbenej telenovele Divoký anjel, vidieť rozhodne nemohli.

Telenovela o chudobnej dievčine Milagros, ktorá sa zaľúbi do svojho pána, trhala rekordy sledovanosti vo svete aj na Slovensku. Klasický klišé príbeh, ktorý sa skončí svadbou oboch hlavných aktérov, no medzitým sa asi v 650 častiach zídu a rozídu asi tak päťstokrát, prilákal k obrazovkám státisíce divákov.

Všetky postavy v nekonečnej telenovele sa nám zapísali do pamäti už navždy a Lina nebola výnimkou. Dnes 43 ročná Victoria Onetto, je mamou 9 ročnej dcérky Evy. Tú má s hudobníkom Juanom Blasom Caballerom, s ktorým sú od roku 2010 manželmi.

Ryšavka zrejme očarila aj Hugha Hefnera, pretože sa v roku 2006 objavila na titulke jeho časopisu Playboy tak, ako ju Pán Boh stvoril. A rozhodne sa nemá za čo hanbiť. Či chcela mať pamiatku na časy, kedy vyzerala k svetu, alebo ju zlákal mastný honorár, vie už len ona sama. 
📷
2 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete