Mórová a Gregorová sa neznesú. 
TV JOJ

Herečky Diana Mórová a Hana Gregorová sa neznesú. Sú opäť na nože!

03. februára 2017 17:37 / Slovenský šoubiznis
Ako sme už avizovali, televízia JOJ po dvojročnej odmlke čoskoro zaradí opäť do vysielania obľúbený rodinný seriál Panelák. Objavia sa v ňom nové herecké tváre, ale aj tie, ktoré si v ňom už v minulosti zahrali. Medzi tie sa radí aj herečka Diana Mórová a Hana Gregorová.

Mórová a Gregorová sa opäť po dlhom čase objavia v spoločnom projekte a podľa našich informácií si jedna druhej lezú poriadne na nervy! V seriály si totiž hrajú úlohu nevesty a svokry. Tá sa chce nečakane chce nasťahovať k svojej neveste, Diane Mórovej, v úlohe Ivanky: ,,Zatiaľ, čo som prečítala scenár, tak prichádzam z Prahy a mám také malé prekvapenie, ktoré však neprezradím. Budem sa snažiť, alebo prinútiť nevestu Ivanku, aby sme spolu podnikali," prezradila Hana malé detaily.

Obe herečky sú však po pracovnej stránke zohraté a na spoluprácu sa tešia: ,,Teším sa, že s ňou budem pracovať, že tu budú noví ľudia, že tu bude Hanka Gregorová " vyjadrila sa Mórová pre Topstar. Jej česká kolegyňa má podobný názor: ,,My sme si rozumeli už vtedy mimo kamier a spolupráca s ňou je bezvadná, takže sa teším,” uzavrela.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete