Celeste Buckingham priznala zmenu v živote.  
TV Markíza

Speváčka Celeste Buckingham: Veľké zmeny v jej živote! Povedala nám o novom mužovi, spolupráci s populárnym spevákom aj ďalších plánoch!

03. februára 2017 06:30 / Slovenský šoubiznis
Celeste Buckingham je bez pochýb jedným z najzaujimavejších hudobných zjavov na našej popovej scéne. Od speváckej šou SuperStar, ktorej sa zúčatnila, už ubehlo niekoľko rokov a aj napriek mladému veku na sebe zapracovala a stále sa drží na výslní! Dvadsaťjeden ročná speváčka nám v rozhovore prezradila novinky z jej života.

Na čom teraz pracuješ?

,,Chystáme imidžovo nový update, nemyslím však v predajnom, či marketingovom poňatí. Zmenila som sa ako človek, moje umelecké výkony sa menia a tým pádom chcem, aby to ľudia vedeli, hlavne moji fanúšikovia. Teraz sa bude veľa vecí meniť a dúfam, že sa nezľaknú, že sa im to bude páčiť. Robím prerábky značiek, mám veľa fotení, nahrávam nový album, nahrávam duet s Majkom Spiritom, chystám taktiež ďalšie duety tento rok. Okrem toho chystám koncerty na leto, budem dokonca cestovať do Ameriky a Anglicka, takže je toho tento rok veľa."

Máš pri toľkých aktivitách aj čas na seba?

,,Tým, že nemám veľa akcií lebo je plesová sezóna a hrám momentálne prevažne plesy, tak mám čas vybavovať si tieto zákulisné veci a popri tom stíham aj kamarátky, trošku si aj užiť, podporiť ich a tak..."

V čom si sa zmenila?

,,Mysím, že som urobila ten dalši krok niekde inde. Nehovorim, či v dobrom, či v zlom, ale posunula som sa niekam. Je to určite súčasťou môjho veku. Prišiel prelom od pubertiačky k dvadsaťjeden ročnej žene. Stále som síce dieťa, ale do nejakej miery sa to mení práve v tomto obdobi. Som aj rozídená. takže vediem iný život, mám k nemu iný prístup. Okrem toho som sa posunula aj hudobne, začínam skladať iné veci, začínajú sa mi páčiť iné štýly hudby. A schudla som osem kíl!"

Ako momentálne vychádzaš s Matějom?

,,S Matějom sme úplne v pohode, sme kamaráti, dúfam, že je to tak aj z jeho strany. Rozumieme si, máme si čo povedať, je zlatý a podporujem ho naďalej. Dúfam, že sa mu podarí uspieť vo veľkom štýle, lebo je talentovaný muzikant a šikovný chlap. A ešte k tomu úplny miláčik!"

Je niekto nový na obzore?

,,Možno!” ukončila s úsmevom Celeste. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete