Iveta Tkáčová na seba pútala poriadnu pozornosť! 
Facebook

Manželka milionára Patrika Tkáča Iveta v spoločnosti! A strhla na seba poriadnu pozornosť!

02. februára 2017 14:55 / Slovenský šoubiznis
Stredajšia noc patrila pohybu! V jednom z bratislavských podnikov sa totiž uskutočnil krst projektu Vierky Aysi, ktorá je dcérou známeho tanečníka Fredyho. Cieľ jej nového projektu má byť motivácia ľudí k cvičeniu a pohybovej aktivite vôbec. Na tomto krste sa objavilo množstvo známych tvárí, no najväčšiu pozornosť si určite vyslúžila partnerka milionára Patrika Tkáča, ktorá sa na akcii objavila v spoločnosti svojej malej, sedemročnej dcérky Karolínky.

Novinku plnú pohybu prišlo podporiť mnnožstvo slovenských, ale aj českých celebrít. Krstnými rodičmi sa stali herečka Zdenka Studenková spoločne s Majkom Spiritom. Nechýbali ani speváčka Celeste Buckingham, jej expriateľ Matěj Vávra, módny dizajnér Boris Hanečka, moderátorka Topstaru Stanka Pavolová, kaderník Pawiel Rochnyak a medzi hosťami sa mihol aj Peter Batthyany, ktorý však akciu opustil už pred jej začiatkom. Aj keď známych tvárí bolo neúrekom, najviac pozornosti na seba strhla práve Iveta Tkáčová. Tá sa poriadne zabávala, ukázala odviazané pohyby a predviedla sa v outfite, ktorý by sa rozhodne hodil na teplejšie dni.

Tridsaťjedenročná brunetka si pre tento večer zvolila dlhšiu sukňu a crop top, vďaka ktorému jej bolo vidno celé bruško. To má síce poriadne vymakané a závideniahodné, no vonku sú predsa len mínusové teploty. Mnohých tak pri pohľade na milionárku určite striaslo. Foto v galérii.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete