Spevák Paľo Habera má dôvod na radosť! 
TV Markíza

Habera sa môže tešiť. Pozrite, čo sa mu podarilo!

02. februára 2017 06:55 / Slovenský šoubiznis
Paľa Haberu vnímame nielen ako lídra skupiny Team, ale aj ako nekompromisného kata z populárnej speváckej šou SuperStar. Päťdesiatštyriročný spevák žije veľmi aktívnym životom. Rád športuje, no predčasom mu lekári oznámili, že si pravdepodobne už nezalyžuje a ani nezahrá svoj obľúbený tenis. Podstúpil tri operácie kolena a dal sa do boja!

„Keď mi pred piatimi rokmi doktor po tretej operácii kolena povedal, že si nie je istý, či moje obľúbené športy tenis a lyžovanie ešte niekedy budem robiť, tak som zostal dosť smutný. Pred tromi rokmi som začal pravidelne behať, cvičiť a občas aj posilňovať, aby som to raz dokázal. Som happy! Dokázal som to, lebo som veľmi chcel! A včera a dnes som to dal a naviac ešte aj u mňa doma v rodnom kraji pod Nizkymi Tatrami u nas na Táľoch. A ešte tu mám so sebou aj deti a najlepších kamarátov z detstva,” pochválil sa Paľo na svojej sociálnej sieti.

Namiesto smútku a vyplakávania do vankúša zo zdravotnými problémami tak Paľo nezaspal na vavrínoch a robil všetko pre to, aby sa mohol vrátiť k svojim obľúbeným športom. Spevák tak môže byť na seba patrične hrdý. Nuž, sila vôle robí divy!  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete