Dano Heriban je momentálne súčasťou obľúbeného seriálu Horná Dolná.  
TV Markíza

Dano Heriban: Jeho úspešná kariéra pokračuje! Uvidíme ho v ďalšej šou!

29. januára 2017 18:28 / Slovenský šoubiznis
Slovenský herec Dano Heriban si popularitu získal najmä vďaka divácky obľúbenému seriálu Horná Dolná, ktorý už istý čas beží na obrazovkách televízie Markíza. V priebehu roka sa taktiež oženil so svojou partnerkou Kamilou, a tak sa môže tešit z úspešného roka!

Odkedy Heriban účinkuje vo večernom seriály, jeho popularita rastie a momentálne sa však môže tešiť z ďalšej pracovnej ponuky od spomínanej televízie. Najnovšie si zahrá po boku svojich hereckých kolegov - Petry Polnišovej, Zuzky Šebovej, Romana Pomajba, Juraja Kemku, Michala Kubovčíka či Sväťa Malachovského a tak sa mu jeho kariéra rozbieha: ,,Keď prišla táto ponuka, neváhal som. Mám toho síce požehnane, ale dohodli sme sa s Danom Danglom, že na natáčanie fórov do Kredencu si minimálne 3 až 4-krát do mesiaca čas nájdem,“ prezradil Novému času herec.

V Kredenci si zahrá postavu taxikára: „Bude sa volať „Taksikár“ a bude to cesta do hlbín duše taxikára, ktorý nie je úplne typický,“ dodal. K tejto úspešnej zostave sa pridá ešte ďalší z radu hercov - Štefan Martinovič. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete