Gregorová prehovorila o vzťahu so zajačikom. 
Chlapi neplačá

Gregorová sa rozhovorila! Takáto je pravda o vzťahu s Koptíkom!

24. januára 2017 20:33 / Zahraničný šoubiznis
Vdova po hercovi Radkovi Brzobohatom, herečka Hana Gregorová (64) pred časom vzbudila poriadny rozruch, keď si začala s mladučkým Ondřejom Koptíkom. Ten je od nej o celých tridsaťdva rokov mladší! Spočiatku tomuto vzťahu nechcel uveriť nikto, no dnes je už nadslnko jasné, že dvojica si skutočne spoločne nažíva!

Charizmatická herečka sa svojou novou láskou kedysi chválila, no kvôli vekovému rozdielu málokto veril, že táto láska je skutočná. ,,Boli povedané všetky možné hypotézy, len jediná varianta nebola povadaná, že by bol do mňa naozaj zamilovaný. To nikto nepripúšťa!,” rozhovorila sa čiernovláska pre jojkársky Topstar.

S menom Ondřeja Koptíka sa totiž neraz skloňovalo slovo zlatokop. To, že svoj čas trávi so staršou herečkou všetci prisudzovali k tomu, že sa na nej snaží nabaliť, čo rozhorčená Gregorová rozhodne odmieta: ,,Určite ho nevydržiavam!,” povedala striktne. Táto dvojica sa dokonca pred časom zasnúbila a mladý zajačik má za sebou už aj oficiálny rozvod so svojou bývalou manželkou. Nič im tak nestojí v ceste, aby im zazvonili svadobné zvony.

 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete