Zlatica Puškárová už vie, či sa jej narodí synček alebo dcérka 
TV Markíza

Zlatica Puškárová: Viem pohlavie dieťatka!

23. januára 2017 07:56 / Slovenský šoubiznis
Obľúbená moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová (39) nosí už pár mesiacov pod srdcom svojho druhého potomka. Toho by mala na svet priviesť o pár mesiacov. Doposiaľ však o pohlaví dieťatka netušila ani ona sama, no tentoraz vyšla s pravdou von!

Sympatická blondínka sa stala hosťom talkshow Evity Urbaníkovej, kde sa rozhovorila a uviedla dôvod, prečo sa s Patrikom zobrali a ako prežíva samotné tehotenstvo. A nielen to! Prezradila aj, že vie, či jej v priebehu mája prinesie bocian dievčatko, alebo chlapčeka. ,,Je zaužívané, že keď majú rodičia syna, tak ich druhé dieťatko by malo byť dievča. My s Paťom neriešime pohlavie, ktoré viem,” priznala pre rádio Expres.

Tehotná markizáčka tak donedávna netušila, či pre svoje dieťatko prichystá modrú, alebo ružovú výbavičku, no dnes už v tom má jasno! To, či sa bude syn Zlatice a Patrika šesťročný Leo tešiť zo sestričky alebo bratčeka, zostáva naďalej pred verejnosťou zahalené rúškom tajomstva. ,,Najdôležitejšie je, aby bolo dieťatko zdravé," uzavrela. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete