Miro Jaroš odcestoval. 
Reflex

TEN SA ALE MÁ: Mirovi Jarošovi môžeme poriadne závidieť! Pozrite, aký darček si spevák doprial!

17. januára 2017 20:03 / Slovenský šoubiznis
Zdá sa, že slovenským celebritám sa v týchto dňoch zachcelo slnečných lúčov. Účastník prvej série známej televíznej šou Slovensko hľadá SuperStar a tvorca pesničiek pre deti Miro Jaroš je jeden z tých, ktorí sa v týchto dňoch vyhrievajú v exotike. Za svojou zimnou dovolenkou sa vybral na africký Zanzibar!

Mirova kariéra sa odštartovala v roku 2004 počas známej speváckej šou. Od toho času vydal päť štúdiových albumov pre dospelých a už dlhšie obdobie sa popri svojej sólovej tvorbe venuje aj tvorbe náučných pesničiek pre najmenších. Tie vyšli na dvoch CD a jednom DVD a nesú názov Pesničky pre (neposlušné) deti. Aj desať rokov po účinkovaní v SuperStar sa teší z úspechu a tieto albumy boli jednymi z najpredávanejších u nás. Získal za ne dokonca zlatú platňu!

Miro ani túto zimu nezaháľal a prišiel s originálnym vianočným albumom, ktorý je určený pre celú rodinu. Aj ten sa stal jeden z najúspešnejších v predaji: „Dávno som chcel nahrať vianočný album, tak sa teším, že sa mi to konečne podarilo. To, že sa mu darí, je len čerešnička na šľahačke,“ prezradil v rozhovore pre TV JOJ v decembri. Spevák mal tak za sebou skutočne náročné obdobie a preto nečudo, že si doprial darček v podobe oddychu.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete