Gregorová sa už môže vydávať!  
Chlapi neplačú

Herečka Hana Gregorová: V týchto dňoch ma obrovský dôvod na radosť!

16. januára 2017 07:20 / Zahraničný šoubiznis
Hana Gregorová (63) sa aj napriek svomu veku rozhodne nenudí! Šesťdesiattriročnej herečke totiž jej život spestruje muž mladší o celých tridsaťdva rokov Ondřej Koptík! Čiernovláska tak už dávnejšie ukázala, že ak sa jej z lásky rozbúši srdce a podlomia kolená, vykašle sa na pohoršené okolie a nedá sa ubiť konvenciami.

Gregorová má momentálne dvojnásobný dôvod na radosť! Z Ondřeja Koptíka sa v týchto dňoch stal rozvedený muž! Tejto zaláskovanej dvojici tak už nestojí nič v ceste tomu, aby mohli vystrojiť svadbu! Ondřeja rozviedol Obvodný súd v Prahe 8 minulú stredu. Celé sa to odohralo krátko po ôsmej hodine. So svojou ex má obchodný zástupca jedného z mobilných operátorov dve deti, a na ich starostlivosti sa s už bývalou manželkou dohodli: ,,Beriem si ich často na víkend a podnikáme s Hankou výlety, už jej hovoria teta a som rád, že si spolu rozumejú,” zveril sa Ondřej českému Blesku.

Kvôli herečke, ktorá by mu kľudne mohla byť mamou, zajačik opustil svoju rodinu a jeho bývalá manželka sa o tom dozvedela nepríjemným spôsobom - zo sociálnej siete! Rozvodové konanie sa tak začalo minulý rok v jeseni. Či skončí Gregorová aj pred oltárom a uvidíme ju v svadobných šatách je nateraz otázne.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete