George Michael chcel urobiť v živote zásadnú zmenu. 
Facebook

Spevák George Michael: Tak toto ste netušili! Jednu z vecí, ktorú nikto nečakal, odhalil svetu jeho príbuzný!

12. januára 2017 09:30 / Zahraničný šoubiznis
Tvorca populárnej pesničky Last Christmas George Michael, ktorý nás nečakane opustil na prvý sviatok vianočný, plánoval vo svojom živote zásadný krok! Dlhšie obdobie sa naň pripravoval, avšak chýbala mu odvaha. V rozhovore pre The Sun vyšiel s pravdou von jeden z jeho príbuzných!

Hudobná legenda totiž podľa informácií zahraničných médií žil v už nefunkčnom vzťahu so svojim dlhoročným priateľom Fadim Fawazom. Tento vzťah chcel spevák viackrát ukončiť, avšak nechcel zraniť osobu, ktorá mu podala pomocnú ruku, keď mu bolo najhoršie. ,,George bol veľmi dobrý a priamy muž, ale mnohokrát povedal, že jeho najväčšou slabosťou je, že nikomu nedokáže povedať nie, ani drogám, či sexu. Jednoducho mal takú povahu,” prezradil jeho príbuzný. ,,Viackrát George povedal Fadimu, že ho už nechce vidieť, ale po čase začali byť opäť spolu v kontakte,” dodal na margo člen rodiny. Dvojica sa v posledných mesiacoch rozchádzala a následne dávala dokopy.

George Michael zomrel 25. decembra v pokoji svojho domova, kde ho našiel spomínaný priateľ. Čo bolo príčinou smrti sa však naďalej zisťuje. Prvé výsledky pitvy boli totiž nejednoznačné. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Ruský nálet v Sýrii zabili 15 detí a 2 ženy

Celebrity

Miranda zo Sexu v meste mieri na post guvernérky

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete