George Michael chcel urobiť v živote zásadnú zmenu. 
Facebook

Spevák George Michael: Tak toto ste netušili! Jednu z vecí, ktorú nikto nečakal, odhalil svetu jeho príbuzný!

12. januára 2017 09:30 / Zahraničný šoubiznis
Tvorca populárnej pesničky Last Christmas George Michael, ktorý nás nečakane opustil na prvý sviatok vianočný, plánoval vo svojom živote zásadný krok! Dlhšie obdobie sa naň pripravoval, avšak chýbala mu odvaha. V rozhovore pre The Sun vyšiel s pravdou von jeden z jeho príbuzných!

Hudobná legenda totiž podľa informácií zahraničných médií žil v už nefunkčnom vzťahu so svojim dlhoročným priateľom Fadim Fawazom. Tento vzťah chcel spevák viackrát ukončiť, avšak nechcel zraniť osobu, ktorá mu podala pomocnú ruku, keď mu bolo najhoršie. ,,George bol veľmi dobrý a priamy muž, ale mnohokrát povedal, že jeho najväčšou slabosťou je, že nikomu nedokáže povedať nie, ani drogám, či sexu. Jednoducho mal takú povahu,” prezradil jeho príbuzný. ,,Viackrát George povedal Fadimu, že ho už nechce vidieť, ale po čase začali byť opäť spolu v kontakte,” dodal na margo člen rodiny. Dvojica sa v posledných mesiacoch rozchádzala a následne dávala dokopy.

George Michael zomrel 25. decembra v pokoji svojho domova, kde ho našiel spomínaný priateľ. Čo bolo príčinou smrti sa však naďalej zisťuje. Prvé výsledky pitvy boli totiž nejednoznačné. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete