Panelák prešiel viacerými zásadnými zmenami! 
TV Joj

Obľúbený seriál Panelák prichádza s veľkými prekvapeniami!

12. januára 2017 08:59 / Slovenský šoubiznis
Obľúbený seriál Panelák bol roky neoddelliteľnou súčasťou vysielacej štruktúry televízie JOJ. Mnohí si tak bez neho nevedeli predstaviť pohodový večer. Pri príležitosti pätnásteho výročia ho však tvorcovia vrátia do pravidelného vysielania a tak sa jeho fanúšikovia majú na čo tešiť! Prvé časti by sa mali odvysielať už túto jar.

Denný seriál sa však vráti vynovený. Prešiel totiž viacerými zmenami. Nie len že sa v ňom objavia nové tváre, ale režisér Andy Kraus úplne zmenil aj priestory, v ktorých sa bude odohrávať. Príprava ateliérov tak už pomaly finišuje. Novú "tvár" dostal byt postavy Ivany Švehlovej, ktorú v seriáli stvárňuje herečka Diana Mórová, taktiež bývalý byt Masláka a uvidíme aj nový priestor, ktorý bude umiestnený presne oproti baru. (Foto nájdete v galérii).

Novinkou v Paneláku nebudú len priestory, ale aj herci. Najzásadnejšou zmenou je, že sexsymbola Jána Koleníka nahradí jeho herecký kolega a rovnako charizmatický herec Milo Kráľ. Ďalšou, ktorá sa podľa informácii plusky objaví na obrazovke bude herečka Viki Ráková, ktorú poznáme najmä vďaka seriálu Susedia. 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete