Zuzana Vačková v šatách, ktoré jej nelichotia. 
TV Markíza

ZUZANA VAČKOVÁ: Ups, toto nevyšlo. Herečka sa napratala do úzkych šiat, je z toho trapas!

11. januára 2017 10:56 / Slovenský šoubiznis
Túto sobotu sa konal v historickej budove Slovenského národného divadla dobročinný Ples v opere. Všetky plesajúce dámy predviedli róby, ktoré si na tento výnimočný večer zaobstarali. Tak, ako každý rok, aj tento ich hodnotila široká verejnosť či stylisti, a za pomyselnú kráľovnú plesu vyhlásili Tamaru Heribanovú. Tá sa predviedla v róbe s ľudovým motívom a jej výnimočnosťou zatienila ostatné prítomné dámy.

Kritiku však zožala Gabika Drobová, ktorá si vyslúžia nepríjemné prirovnanie k hurke! Na tento večer totiž zvolila biele šaty s výstrihom, ktorý odkrýval nielen dekolt, ale aj bruško. Mnohí ju tak “zvozili” za to, že jej deformovali postavu a strihovo jej nesvedčali. Gabika si túto kritiku vzala k srdcu a poctivo sa vybrala na jógu, pomocou ktorej sa snaží zhodniť nejaké to kilo.

Teraz sa však do šiat natiahla o pár rokov staršia Zuzana Vačková, ktorá sa na svojom profile na sociálnej sieti predviedla v šatách, ktorými urobila krok vedľa! Aj napriek tomu, že herečka sa na svoj vek môže pochváliť krásnou postavou, sú modely, ktoré jej proste nesvedčia a zbytočne pridávajú kilá navyše. Veď posúďte sami! Foto nájdete v galérii. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete