Zora Czoborová zažila v Thajsku krušné chvíle 
TV Noviny

Takto si fitneska Czoborová dovolenku určite nepredstavovala! Ocitla sa v ohrození života!

10. januára 2017 09:36 / Slovenský šoubiznis
Viaceré naše celebrity po Vianociach zatúžili po teple a vybrali sa tak ďaleko od domova. Jednou z nich je aj fitneska Zora Czoborová, ktorá za exotikou odletela do Thajska na ostrov Koh Samui. Pred cestou si však ani nepomyslela, že pobyt sa premení na zlý sen!

Krajinu v týchto dňoch sužujú záplavy, ktoré si vyžiadal dokonca obete! „Lokálny dážď a povodne v južnom Thajsku zabili najmenej šesť ľudí, zdržali lety a narušili prázdniny počas vrcholu turistickej sezóny,” vyhlásili pred pár dňami úrady. Zora spolu s manželom Petrom (35) kvôli týmto záplavám zostali bez jedla a elektriny. ,,Taaaak aby vám nebolo ľúto že na Slovensku udrela pani Zima aj tu máme s počasím zábavku. Už tri dni vkuse prší. Dnes sme boli 5 hodín bez elektriky a keď sme sa vybrali do ,, ulíc" zabudli sme si pribaliť člnky," napísala po pár dňoch pobytu Zora.

Zdá sa ale, že počasie sa začína umúdrovať a fitneska si tak užije aj vytúžené teplo, za ktorým cestovala tisíce kilometrov: ,,Dnes ešte takto.... teplúčko, občas zaprší - utekáme sa schovať a občas sa prederie slniečko....tak sa túlame po ostrove. Všetci čo mi vypisujete, ako je to s počasím a chystáte sa do Thajska...od zajtra to vyzerá fajn." 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete