Dominika Navara Cibulková s manželom si užívali svoj deň naplno. 
Instagram

TO MUSíTE VIDIEŤ! Cibulková zverejnila videá zo svadby. Bola to poriadna divočina!

09. januára 2017 19:25 / Slovenský šoubiznis
Deviaty júl uplynulého roka bol pre našu tenistku Dominiku Cibulkovú naozaj výnimočný. Po siedmich rokoch vzťahu si spolu s už terajším manželom Michalom Navarom povedali svoje “áno.” Honosná svadba sa konala v bratislavskom Dóme sv. Martina a po nej sa hostia presunuli na hostinu do Oponického kaštieľa.

Svadobný deň Cibulkovej sa niesol v znamení luxusu. Len samotné šaty zdobené francúzskou čipkou boli vyrobené na mieru v Španielsku a ich cena sa vyšplhala na približne 20 tisíc eur. Jej telo zdobili unikátne šperky v hodnote neuveriteľných 300 tisíc eur. Tenistka si dala záležať nielen na svojom výzore, ale aj na hostine a programe pre svojich hostí. Svadobčania si mohli užiť súkromný koncert legendárnej skupiny Elán, neskôr zaspievala speváčka Dara Rolins a po nej skupina Kmeťoband. To sa už v sále odhadzovali topánky a nevesta tancovala naboso.

Celá svadba prebehla bez akéhokoľvek utajovania za nadšenia mnohých obdivovateľov. Ak ste zvedaví, ako prebiehala samotná zábava, ktorú si manželia so svojimi hosťami užívali do skorých ranných hodín, pozrite si videá, ktoré si zverejnili na svoj Instagram: 1.video: https://www.instagram.com/p/BPClyuwlkVi/?taken-by=domicibulkova 2.video: https://www.instagram.com/p/BPCht1ShY1V/?taken-by=hotentoth 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete