Ľubo Herko opäť vo vysielaní Telerána!  
TV Markíza

Kuchár Ľubo Herko po škandále s propagovaním drog opäť na obrazovke TV Markíza!

09. januára 2017 07:06 / Slovenský šoubiznis
Stálica markizáckeho Telerána, kuchár Ľubo Herko vyrobil minulý rok problém televízii Markíza a taktiež sebe, keď šokoval divákov v rannom vysielaní obľúbenej relácie. Počas živého vysielania si totiž upravoval kôpku bieleho prášku, tzv. “lajnu”, za čo si vyslúžil nie len poriadnu medzinárodnú hanbu a televízny škandál, ale na krku mal za tento nepodarený vtip aj trestné stíhanie!

Herko dostal v tom čase od Markízy stopku a samotný škandál s propragovaním drog bol nakoniec definovaný ako priestupok. Zdá sa ale, že po čase je všetko zabudnuté a kuchár dostal s príchodom nového roka aj novú šancu! Televízia Markíza sa rozhodla dať Herkovi ďalšiu príležitosť. Markizáci totiž už včera na svojom profile avizovali jeho príchod na televíznu obrazovku a dnes sa objavil v živom vysielaní Telerána: ,,Novoročný stôl sa má prehýbať, aby sme počas roka nehladovali! Ľubo Herko pripraví chutné inšpirácie.”

Samotní diváci jeho návrat na televíznu obrazovku uvítali. Dokazujú to pozitívne komentáre pod statusom od Makrízy: ,,Teším sa, variť vie, kto nespravil niekedy hlúposť," či ,,je to super človek a pán kuchár..,” zneli komentáre. Prvotnú informáciu priniesli topky.sk a pre tento portál sa vyjadrila aj hovorkyňa TV Markíza Tatiana Tóthová: ,,Ľubo Herko je skvelý kuchár, za nevydarený žart bol ochotný bez výhrad niesť zodpovednosť a sme radi, že aj diváci sa tešia na jeho návrat do Telerána.”  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete