Monika Beňová sa vyjadrila k udalosti roka. 
Facebook

MONIKA FLAŠÍKOVÁ BEŇOVÁ: Totálne znechutená. Pozrite, čo pobúrilo europoslankyňu!

08. januára 2017 18:30 / Slovenský šoubiznis
Slovenskí prominenti sa počas včerajšieho večera zišli v historickej budove Slovenského národného divadla, kde sa uskutočnil 17. ročník dobročinného Plesu v opere. Ani tento rok sa nezaobišiel bez negatívnych ohlasov zo strany Slovákov, ktoré prezentovali na sociálnych sieťach, či fórach. Europoslankyňa Monika Flašíková Beňová sa k celej situácii vyjadrila prostredníctvom facebooku, kde všetkým zanechala takýto odkaz!

,,Na Ples v opere síce už roky nechodím, ale raz nemôžem pochopiť, aké preexponované, nenávistné reakcie dokáže aj po rokoch na sociálnych sieťach a diskusných fórach vyvolať. Je to ples organizovaný zo súkromných zdrojov, nie je financovaný zo štátneho rozpočtu (teda nie, nie je financovaný z daní nepozvaných daňových poplatníkov), donori nemajú vplyv ani na minimálnu mzdu ani na sociálnu politiku štátu, vačšina zúčastnených si lístky zakúpila a vyzbierané finančné zdroje sú čiastočne venované na charitu. Tak prečo preboha toľko nenávisti a zlosti? Veď si urobte každý radšej príjemný večer, trebárs aj s knihou alebo s dobrým filmom… a tak,” napísala rozhorčene Beňová.

Negatívne reakcie na toto podujatie sa strhli nielen na internete, ale na samotný ples sa prichystali aj aktivisti, ktorí sa s týmto podujatím nestotožňujú a doslova ním opovrhhujú. Tentokrát sa dostali až na červený koberec, kde sa postarali o poriadny rozruch! ,,Gorily tancujú, ľudia hladujú." Tomuto nepríjemnému odkazu museli čeliť niektorí z pozvaných hostí a tak musela zasahovať aj SBS, ktorá bola nútená jedného z aktivistov spacifikovať.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete