Zlatica Puškárová sa pravdepodobne prestížnej udalosti opäť zúčastní sama. 
TV Markíza

Tehotná Zlatica Puškárová na Plese v opere pravdepodobne opäť bez manžela!

07. januára 2017 18:10 / Slovenský šoubiznis
Už dnes sa v historickej budove Slovenského národného divadla koná 17. ročník prestížneho Plesu v opere, ktorý oficiálne otvorí tohtoročnú plesovú sezónu. Moderátorka Zlatica Puškárová (39) sa však pravdepodobne tejto udalosti opäť zúčastní bez sprievodu svojho partnera!

Zlatica je momentálne v radostnom očakávaní. Na svet má o pár mesiacov priviesť svojho druhého potomka. Aj napriek tomu, že moderátorka je v piatom mesiaci tehotenstva, Plesu v opere sa ani tento rok nevyhne: ,,Pôjdem tam urobiť tradične dva vstupy do Markízy, je to tradícia a chcem vyjadriť solidaritu s charitatívnym rozmerom akcie,” vyjadrila sa pre Nový čas.

Jej partner Patrik Švajda jej zrejme spoločnosť na tejto udalosti robiť nebude a tak sa táto “tradícia” zopakuje už po štvrtý krát. ,,Chodievame na novoročnú lyžovačku a vlani Paťa skolila viróza. Tento rok sa necíti dobre náš syn Leo, a tak sme sa s Paťom dohodli, že ak sa Leovi nepolepší a bude mať teplotu, tak s ním ostane doma.” Aj napriek možnej neúčasti moderátora dvojica zaplatila za pozvánky plnú sumu. Markizáčka však zábavu do skorých ranných hodín neplánuje. ,,Živelne som sa nezabávala ani predým, nie to ešte teraz, keď čakám bábätko," uzavrela blondínka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete