Stále sa hľadá odpoveď na otázku, prečo George zomrel. 
Facebook

Smrť speváckej legendy Georga Michaela: Vo veci vypočuli jeho priateľa Fadiho!

07. januára 2017 07:00 / Zahraničný šoubiznis
Úmrtie speváckej legendy Georga Michaela (53) je doposiaľ neobjasnená. Posledné výsledky pitvy boli nejasné, a preto celý svet čaká na zistenie, prečo autor jedného z najobľúbenejších vianočných hitov Last Christmas musel zomrieť, a čo sa vlastne v osudný deň stalo. Vyšetrovanie preto naďalej prebieha a detektívi vypočuli už aj jeho priateľa Fadiho Fawaza (43).

Spevák bol nájdený práve spomínaným priateľom 25. decembra 2016. Ležal v posteli bez známok života, zatiaľ čo jeho priateľ strávil noc v aute, čo nie je úplne bežné. Fadi bol preto vypočutý detektívmi, ktorí majú veľké podozrenie, či smrť hudobníka nemá súvis s drogami. George totiž so závislosťou na nich dlho bojoval.,,Ide o štandardnú procedúru v prípadoch, ako je tento, pomôže to v určení príčiny smrti,” prezradil hovorca polície.

Fadi, ktorý je povolaním kaderník a žil s Georgom celých sedem rokov tvrdí, že počas Štedrého dňa zaspal v aute a svojho priateľa tak vôbec nevidel: ,,Celú noc som ho nevidel. Polícia vie všetko, to je tá najdôležitejšia vec,” povedal pre web Daily Miror. O pár dni neskôr sa na sieti Twitter objavili informácie o tom, že George sa niekoľko krát pokúsil spáchať samovraždu, vraj mu bol hacknutý účet.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete