Herec Patrik Vyskočil priznal svoju lásku. 
TV Markíza

Herec Patrik Vyskočil: Veľké priznanie! Predstavil svoju lásku!

06. januára 2017 16:45 / Slovenský šoubiznis
Herec Patrik Vyskočil konečne vyšiel s pravdou von! Istý čas sa šuškalo o tom, že sexy herec má blízko ku svojej kolegyni z branže Mirke Partlovej, ktorá kvôli nemu mala nechať svojho bývalého partnera, speváka Petra Cmoríka. Dnes je už však už všetko inak a Patrik konečne priznal, ako to s jeho láskou v skutočnosti je!

,,Mám veľmi veľa priateliek. Aj priateľov. Aj frajerku mám. Je ňou moja práca. Ale fakt...spev a hudba, to je na celý život a podľa mňa to žiadna žena nikdy neprekoná. V týchto hektických časoch u väčšiny mladých ľudí prevažuje kariéra nad osobným a súkromným životom. Cítim sa veľmi podobne a hlavne o to viac, že ma moja práca naozaj neskutočne napĺňa. Čiže keď sa rozhodnem ísť do nejakého vážneho vzťahu, tak to bude veľké rozhodnutie a naozaj veľký zlom v mojom živote. Možno to raz príde, ale teraz určite nie," prezradil v rozhovore pre portál pluska.sk.

Zdá sa tak, že dvadsaťštyriročný herec sa v najbližšom období neplánuje viazať. Má totiž práce až vyše hlavy. Doposiaľ účinkoval v markizácnej šou Tvoja tvár znie povedome a taktiež hviezdi v nejednom muzikáli v bratislavskom divadle Nová scéna.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete