Rytmus oslávil okrúhle narodeniny! 
Facebook

Hovorte mi pane! Patrik Rytmus Vrbovský tak, ako ho nepoznáte!

06. januára 2017 07:45 / Slovenský šoubiznis
Najznámejší slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský v týchto dňoch oslávil narodeniny. Raper, ktorý si v začiatkoch kariéry nechal hovoriť Pa3k Metamorfolord na hudobnej scéne úspešne pôsobí už dlhé roky. Narodil sa začiatkom roku 1977, presne 3. januára. V utorok sa tak zaradil medzi tých, ktorí majú na krku štyridsiatku!

Svoje okrúhliny pripomenul fanúšikom aj na sociálnej sieti, kde pridal fotografiu z útleho detstva. Na tej by ste drsného rapera určite nespoznali! Okomentoval ju slovami: ,,Čas letí a my už nebudeme iba deti, ale verím, že svetlo stále bude svietiť ako predtým. Keď budeme vyzretí a tváriť sa, ked sme boli malí a svetí, budeme nosiť obleky a nenahrávať treky,” a dodal, že sa nemieni vzdať duše chlapca.

Zakladateľ hip-hopového tria Kontrafakt má za sebou dlhé roky na hudobnej scéne, počas ktorých vydal množstvo mega úspešných albumov. V roku 2015 mu dokonca vyšiel dokumentárny film s názvom RYTMUS sídliskový sen, ktorý vznikal celých osem rokov a je sondou do jeho života. Aj ten sa tešil veľkému úspechu, ktorý, ako nám prezradil v rozhovore po jeho krste, sám nečakal. Rytmusovi aj my prajeme všetko najlepšie k narodeninám!  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete