17. ročníka Plesu v opere sa nezúčastní obľúbená moderátorka. 
tvnoviny.sk

Sobotňajší Ples v opere vynechá okrem Sisi Lelkes Sklovskej ďalšia stálica!

05. januára 2017 16:36 / Slovenský šoubiznis
Už v sobotu sa uskutoční v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave 17. ročník dobročinného Plesu v opere, ktorý oslovuje verejnosť nie len kvalitou spracovania programu, ale aj svojim dobročinným poslaním. To sa darí každoročne napĺňať vďaka príspevkom od hostí. Tento rok celý výťažok poputuje na zriadenie nového centra včasnej intervencie v Trenčíne. Tejto udalosti, ktorá oficiálne otvorí plesovú sezónu sa prekvapivo nezúčastní známa moderátorka Iveta Malachovská (51)!

Malachovská spolu so svojim manželom Martinom boli pravidelnými hosťami plesu. Tento rok sa však moderátorka rozhodla, že prvé januárové dni strávi na ceste do zahraničia, ktorú mali vopred naplánovanú. ,,Na Ples v opere sa vždy s manželom tešíme, tento rok nám naše plány skrížila zahraničná cesta. Verím, že aj tento rok bude na plese vynikajúca zábava a vyzbiera sa dostatok peňazí na dobročinný účel,” prezradila moderátorka pre portál pluska.sk. Po Sise Lelkes Sklovskej, ktorá na tejto udalosti desať rokov po sebe nechýbala, no po trapase s Rickom Astleym v roku 2015 sa plesu vyhýba, je tak Malachovská ďalšou, ktorá uprednostila cestu za hranice našej krajiny.

Ako sme už avizovali, hostia sa aj tento rok majú na čo tešiť. Moderátorkou nadchádzajúceho ročníka bude herečka Zuzana Mauréry a hlavným hosťom večera sa stane skupina Alphaville, ktorej členovia sa do pamäte ľudí zapísali najmä vďaka megahitu Forever Young.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete