Nora Mojsejová ukázala svojho nového priateľa. 
tvnoviny.sk

Košičanka Nora Mojsejová prekvapuje! Ukázala svojho nového priateľa. Je ním tento zajačik!

05. januára 2017 07:18 / Slovenský šoubiznis
V roku 2012 sa skončilo desať ročné manželstvo Nory a Braňa Mojsejovcov. Medzičasom podnikateľka strávila za finančné machinácie trinásť mesiacov za mrežami a aj napriek tomu, že ešte len koncom roka Okresný súd v Košiciach vyniesol ďalší rozsudok vo výmere desať rokov nepodmienečne, zdá sa, že už jej svitá na krajšie časy. Známa Košičanka totiž aj napriek týmto opletačkám so zákonom na sociálnej sieti zverejňovala fotografie, na ktorých podozrivo žiari šťastím. A niet sa čomu čudovať! Stojí pri nej jej nový priateľ, ktorého identitu Nora včera nečakane odhalila!

Ešte len pred dvoma mesiacmi Mojsejová (58) pre portál korzár prezradila, že súčasťou jej “nového” života je aj nová láska, ktorá nie je ani z Košíc, ani z Bratislavy. Na otázku ako dlho sú spolu, odpovedať veľmi nechcela: ,,Toto ja vôbec neriešim. A nebudem už o tom rozprávať, lebo sa hanbím,” zaháľala. Už vtedy však prezradila, že je mladší, avšak nikto netušil, že jej novou láskou je len dvadsaťsedem ročný muž!

,,Je to Marko,” vyšla s identitou svojho priateľa, mladšieho o vyše tridsať rokov Nora. Pod snímkou sa hneď objavili komentáre o možnej svadbe. Ako bývalá podnikateľka sama prezradila, Marko nepochádza ani z Bratislavy, ani z Košíc, ale z Nitry a jeho výzor je neprehliadnuteľný. Telo mu zdobí nejedno tetovanie a ako možno vidieť na jeho fotografiách, svoj voľný čas zaiste s obľubou trávi v posilňovni.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete