Lucie Vondráčková sa snaží presadiť za veľkou mlákou 
Facebook

Speváčka Lucie Vondráčková sa presadila v Kanade! Neuveríte, akú ponuku dostala!

04. januára 2017 08:53 / Zahraničný šoubiznis
Česká speváčka Lucie Vondráčková (36) a jej manžel, hokejista Tomáš Plekanec (34) našli svoj druhý domov v Kanade. Tam spoločne vychovávajú synov Matyáša, ktorý ma dnes už štyri roky a mladšieho Adama. Ten sa narodil v júni 2015.

Lucie so svojou rodinou žije za veľkou mlákou už nejaký ten rok a doposiaľ ju susedia pokladali za "žienku domácu”. Keď zistili, že nie je len manželkou známeho hokejistu, nestačili sa divit. Po piatich rokoch, ktoré Lucie čakala na svoju príležitosť, si ju všimli filmári a dostala ponuku, ktorá sa neodmieta! Má si totiž zahrať hlavnú úlohu v romantickej komédii, a tak, zdá sa, že sa v Kanade presadí ako herečka! ,,Lucka do nového roku vstupuje pracovne. V Kanade začala natáčať vianočnú romantickú komédiu The Perfect Kiss (Perfektný bozk), kde ju uvidíme, samozrejme, v hlavnej role,” prezradil denníku Aha! správca jej fanúšikovského fóra Petr Mráček.

Speváčka svoju radosť nepopiera a spoluprácu s tímom si pochvaľuje: ,,Ide o televízny film, ktorý pôjde na Vianoce. Pracujem so skvelým tímom,” prezradila českému Aha! Všetko tak nasvedčuje tomu, že Čechy začínajú byť pre Luciu malé a tak pokúša šťastie tisíce kilometrov od domova. Držíme jej palce! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete