Zuzana Plačková túži po dieťatku. 
Instagram

Odhodlaná Zuzana Plačková: Tehotenstvo! Som na rade!

03. januára 2017 18:41 / Slovenský šoubiznis
Zo slečny Plačkovej je už viac ako rok vydatá pani. Svoje áno začiatkom októbra 2015 povedala svojmu dlhoročnému partnerovi Renému Strauzsovi. A ako to je pre túto playmate typické, aj svojou svadbou sa postarala o poriadny rozruch. Na obrad totiž neprišla v snehobielych šatách, ako je pre nevesty typické, ale vymenila ich za “barbie” ružové a namiesto lodičiek si zvolila plátenky rovnakej farby. Svojou odvahou a extravaganciou vyrazila dych nie len svadobným hosťom, ale aj širokej verejnosti!

Aj napriek tomu, že Plačková má rada kadejaké výstrelky, zdá sa, že v manželskom zväzku sa ukľudnila. Tak, ako veľa ľudí, aj ona si do Nového roka dala predsavzatia, ktorými sa pochválila na sociálnej sieti: ,,Takže, aby bolo jasné! Moje novoročné predsavzatia sú: Od zajtra, 2.1. 2017 si dávam 10 dňový detox bez jedla na sirupe! Potom tento rok sa nasťahovať do nového domu s mojim mužom! A zaklincujem to tehotenstvom do konca roka!” napísala svoje túžby na rok 2017 Zuzana.

A zdá sa, že známa exhibicionistka to myslí naozaj vážne a dospela k rozhodnutiu, že na prvé dieťatko dozrel ten správny čas. Ešte len v marci uplynulého roka sa na svojom Instagrame pochválila fotografiou, na ktorej má falošné tehotenské bruško. Tú okomentovala takto: ,,Bavíme sa doma, že ako budem vyzerať tehotná a zistili sme, že to bude ok.“ Zuzane tak držíme palce, nech sa jej podarí svoje predsavzatia splniť a ako bude vyzerať pred pôrodom, si môžete pozrieť v našej galérii.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete