Janek Ledecký poprial šťastný Nový rok svojim fanúšikom naozaj originálne. 
Facebook

Janek Ledecký poriadne prekvapil verejnosť! Dámy toto pikantné novoročné prianie vás nepochybne poteši!

03. januára 2017 16:30 / Zahraničný šoubiznis
Počas osláv Nového roka sociálne siete zahrnuli priania rôzneho druhu. Známy český spevák a gitarista Janek Ledecký (54) to však poňal naozaj originálne a ukázal viac, ako by sme možno čakali! Na svojej sociálnej sieti totiž zavinšoval prostredníctvom fotografie, ktorou doslova šokoval fanúšikov. Ukázal sa na nej tak, ako ho Pán Boh stvoril!

Päťdesiatštyriročný spevák je aj napriek zrelému veku veľmi šarmantný a charizmatický. Svojou štíhlou a vyšportovanou postavou by tromfol nejedného dvadsiatnika a vyzerá to tak, že je na ňu aj patrične hrdý. Na svoj facebook totiž na Nový rok pridal originálne prianie v podobe snímky, na ktorej vidno iba jeho pozadie vystrčené uprostred mora! Tú okomentoval korenistými slovami: ,,PF2017: Nech máme holé zadky iba vtedy, keď budeme sami chcieť.”

Za svoju odvahu si šarmantný spevák najmä od ženského pohlavia vyslúžil samé slová chvály: ,,20 či 50-ročné, teraz ste potešili všetky ženy,” ,,teraz nezaspím,” či ,,pekný zadoček,” napísali ohúrené ženy. Janek sa do povedomia ľudí dostal najmä hitmi ako Proklínám, Všechno bude fajn, Promilujem celou noc a tí, respektíve tie, ktoré ho doposiaľ nepoznali, si ho určite zapamätajú.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete