Dcérka mladej redaktorky si pre rodinu priala zdravie. 
Facebook

Dojímavé slová dcérky nebohej redaktorky Leony Kočkovičovej Fučíkovej (†32). Jedno z jej vianočných prianí bolo zdravie pre rodinu.

03. januára 2017 07:25 / Slovenský šoubiznis
Náhla nevoľnosť mladej redaktorky Leony Kočkovičovej Fučíkovej sa skončila tragicky počas lyžovačky v Mýte pod Ďumbierom. Aj napriek tomu, že okamžite vyhľadala pohotovosť, lekári jej už, žiaľ, pomôcť nedokázali. Táto udalosť šokovala celé Slovensko.

Tridsaťdvaročná blondínka ešte len pred pár dňami spoločne so svojou rodinou sedela za štedrovečerným stolom a užívala si najkrajšie sviatky v roku, Vianoce, po ktorých vycestovala na osudnú lyžovačku. Deň pred Štedrou večerou svojim priateľom na facebooku popriala pekné sviatky a priložila fotografiu listu Ježiškovi, ktorý napísala jej malá dcérka a okomentovala ho slovami: ,,Tak aj ja som vám chcela zaželať niečo milo-veselo-vianočné. Nič originálnejšie ako list Ježiškovi mojej Lele však nevymyslím. Tak kopčím. Zdravé a chlpatinkové,” napísala 23. decembra Leona. V odfotenom liste spomínaná Lela napísala: ,,Ďakujem ti za všetko, čo si mi doteraz poslal. Pošli mi zošit, chlpatinku, živú mačičku. Zdravie pre celú rodinu.”

V tom čase ešte nikto netušil, že mladá mamička sa Nového roka nedožije. Osud to zariadil tak, že sedem dní po uverejnení tejto fotografie Leona skonala v nemocnici v Banskej Bystrici. Nové zistenia priniesli informáciu o tom, že umrela na následky masívneho krvácania do mozgu, ktoré spôsobila akútna leukémia. Tú jej diagnostikovali až po tom, čo ju transportovali do nemocnice. Túto správu poskytol Novému času jej manžel Ivan Kočkovič.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete