Marta Jandová túži po ďalšom dieťati.  
Facebook

Speváčka Marta Jandová: Túži po ďalšom dieťati! Po nezdaroch zvažuje adopciu!

02. januára 2017 15:50 / Zahraničný šoubiznis
Česká speváčka Marta Jandová (42) je už tri roky vydatá za uznávaného, o pár rokov mladšieho gynekológa Miroslava Vernera (39), s ktorým spoločne vychovávajú dcérku Máriu (3). Tú speváčka priviedla na svet v auguste roku 2013. Od toho momentu sa jej radikálne zmenil život a celý sa odvíja práve od malej princeznej. K tej by však prijali ďalšieho potomka, o ktorého sa manželia už dlhšie obdobia snažia, avšak neúspešne. Začali preto vážne uvažovať o adopcii!

Aj napriek tomu, že Marta má už po štyridsiatke, z tehotenstva obavy nemá. Svojej jedinej dcérke by chcela priviesť na svet súrodenca: ,,Je mi cez štyridsať, viem, že sú tam nejaké riziká, a keď sa pozriem na Marušku, tak si hovorím, že Pán Boh jej dal všetko najlepšie z nás, čo jej mohol dať. Ak by sa ešte jedno dieťa narodilo, bol by to super bonus,” prezradila.

Kedže sa dvojici vytúženého potomka nedarí mať prirodzenou cestou, dcéra lídra slávnej skupiny Olympic preto začala rozmýšlať o osvojení si dieťaťa. ,,Premýšľali sme, podľa vzoru Lucky Benešovej, že by sme si nejaké staršie dieťa osvojili,” prezradila bývalá porotkyňa speváckych súťaží pre český denník Aha! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete