Veronika Ostrihoňová si pre Sajfu pripravila veľké prekvapenie!  
Instagram/Sajfa

Veronika Ostrihoňová si pre svojho manžela Sajfu pripravila obrovské prekvapenie!

31. decembra 2016 19:21 / Slovenský šoubiznis
Markizáčka Veronika Ostrihoňová (28) je už pár mesiacov manželkou obľúbeného moderátora a zabávača Mateja Cifru (37). Dvojica sa prvý krát zosobášila v Zichyho paláci v Bratislave za prítomnosti svojej rodiny a najbližších priateľov. Ich druhý svadobný obrat sa konal 10. septembra na krásnom českom zámku Herálec, kde si spolu s nimi ich deň "D" užilo 130 svadobčanov.

Dvadsaťosem ročná moderátorka ešte pred svadbou tvrdila, že si ponechá len svoje dievčenské priezvisko: ,,Nechám si iba svoje meno. Nie som pripravená volať sa inak. Moje priezvisko je veľmi dlhé a dávať si k nemu ešte jedno, tak to by mi nestačila ani kolónka na úrade,” prezradila Ostrihoňová pred svadbou v rozhovore pre Nový Čas víkend. Dnes už na danú vec radikálne zmenila názor. Rozhodla sa totiž, že svojho manžela na Vianoce prekvapí a k svojmu priezvisku doplní aj to jeho.

,,Malo to byť všeobecné prekvapenie pre manžela, lebo som mala pocit, že ho to poteší. Vyšlo to tak, že bolo takmer vianočné,” povedala moderátorka pre Nový čas. Veronika je tak dnes hrdou nositeľkou dvoch priezvísk - Cifrová Ostrihoňová.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete