Peter Novotný bojuje s následkami mŕtvice 
tn.cz

Obľúbený zabávač Petr Novotný skolaboval. Zdravotné problémy, kvôli ktorým ho odviezla sanitka!

31. decembra 2016 02:26 / Slovenský šoubiznis
Obľúbený český moderátor a zabávač Petr Novotný (69) skolaboval! Šesťdesiatdeväť ročného rodáka z Olomouca museli hospitalizovať, pretože sa mu počas vianočných sviatkov priťažilo. Momentálne sa nachádza v pražskej Ústrednej vojenskej nemocnici. Novotný tam skončil pravdepodobne pre to, že neustále bojuje s následkami mŕtvice, ktorú mal pred troma rokmi.

"Otcovi sa priťažilo v dôsledku celkovej slabosti, ktorá ho trápila cez Vianoce. Sanitku privolala jeho lekárka, ktorá bola u nás na kontrole. Otec asi strávi Silvestra v nemocnici, obklopený vnúčatami a dobrou náladou. Konkrétne zdravotné ťažkosti nebudeme komentovať, snáď postačí oznámenie, že ockov stav zatiaľ nevyžaduje operáciu," priblížil situáciu pre portál blesk.cz jeho syn Pavel.

Novotný však s týmito ťažkosťami statočne bojuje a momentálne je v stabilizovanom stave: ,,Vnútrožilovo dostáva silné antibiotiká a je v tých najlepších rukách. Pevne verím, že si týždeň dva poleží a bude zase skákať cez kaluže,"dodal Novotný junior. Moderátorovi sa malo priťažiť po úmrtí jeho kamaráta zo skupiny Fešáci, Honzu Turka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete