Dara a Rytmus aj po piatich rokoch žiaria šťastím. 
Facebook

Dara Rolins žiari šťastím. Po náročnom období má opäť dôvod na úsmev. Môže za to Rytmus!

30. decembra 2016 17:51 / Slovenský šoubiznis
Speváčka Dara Rolins svoju kariéru začala už v piatich rokoch a na hudobnej scéne hviezdi dodnes. Nie vždy to však mala jednoduché. Možno povedať, že príznačný názov pre jej život má pesnička Nebo, peklo, raj, ktorú vydala v roku 2011. Zažila si totiž nebo, keď sa jej narodila dcérka Laura, peklo, keď sa jej kvôli nevere rozpadol vzťah s otcom jej dcérky Matějom Homolom a momentálne prežíva raj po boku svojho partnera Patrika “Rytmusa” Vrbovského.

Popová diva a raper oslávili v októbri tohto roku piate výročie svojej lásky. Aj keď po odhalení ich ľúbostného vzťahu kolovali chýry o tom, že to iba hrajú, dnes je už viac než isté, že tieto domienky boli nepravdivé. Počas piatich rokov, ktoré tvoria pár, si vybudovali pevný vzťah a svoje city pred verejnosťou vôbec netaja!

Dvojica spoločne prežila aj tohtoročné Vianoce v kruhu svojich najbližších. O tom, ako ich strávili sa Dara podelila na facebooku v príspevku "Život podľa Dary", v ktorom speváčka dáva svojim fanúšikom pravidelne nahliadnuť do svojho súkromia: ,,Aký bol váš Štedrý večer? Ten náš, pekný. A štedrý. Na lásku, jedlo aj darčeky:). Boli sme už tradične u mojej sestričky. Dnes dávame kľud, rozprávky, prechádzku, večer príde pre zmenu jej rodina k nám. A pretože si chcem s mojou malou princeznou užiť každú minútu, prejdem dnes rovno k veci. Majte prekrásne sviatky. Celé, až do konca. Buďte vykľudnení, láskaví, trpezliví, veľkorysí, statoční, empatickí, pozorní...Proste takí, akí sú vždy hrdinovia vo vašich obľúbených filmoch a rozprávkach," napísala.

Zdá sa tak, že speváčka prežíva jedno z najlepších období svojho života a to aj vďaka Rytmusovi a osemročnej Laure. Aj my im prajeme, nech im to spolu vydrží čo najdlhšie. Fotografie z ich spoločných Vianoc nájdete v našej galérii.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete