Reakcia Verešovej na kauzu candát na seba nenechala dlho čakať! 
tvnoviny.sk

Verešová sa rozzúrila do nepríčetnosti! Si skazená, morálne a ľudsky nečistá! Komu adresovala tieto slová?

29. decembra 2016 07:34 / Slovenský šoubiznis
Televízia Prima v týchto dňoch odvysielala reláciu VIP Prostřeno, kde jednou z tých, ktorí ukázali svoje kuchárske umenie, bola aj Agáta Prachářová (31). Nakoľko je za stolom väčšinou nuda, modelka začala vyťahovať historky svojich kolegýň z branže.

Jednou z “obetí” sa stala aj slovenská modelka Andrea Verešová, ktorej Agáta poriadne naložila! ,,Raz som bola na večeri s Andreou Verešovou a objednala si kandáta,” pochválila sa. ,,Nie nie!” reagovali ostatné spolusediace dámy, pričom sa náramne zabávali. V jedálnom lístku bolo totiž napísané slovo “candát,” čo v slovenčine znamená zubáč. Domnievali sa tak, že Andreu to ako svetobežníčku zmiatlo a slovo si trochu poangličtila.

Reakcia Andrei na seba nenechala dlho čakať a úder Agáte vrátila naspať! ,,Väčšiu hlúposť ako to, čo nedávno vyhlásila na moju adresu Agáta Hanychová, som už dávno nepočula. Poprvé vôbec nechápem, čo ju prinútilo k tomu, aby si vymyslela historku na tému "Candát" a podruhé - som s ňou nikdy nebola na obede ani večeri (ani o to nestojím). Na rozdiel od nej ovládam plynule 4 svetové jazyky a viac ako 10 rokov žijem v pokojnom manželskom zväzku s jedným mužom. Ešte smutnejšie je, že Vás niekto tak skazený, morálne a ľudsky nečistý dokáže zatiahnuť do absurdnej kauzy, ktorú ste nakoniec nútený predsa len komentovať. Byť Agátou tak sa radšej sústredím na seba a poupratujem si pred vlastným prahom. Verím, že vynaloženú energiu investuje lepšie!," reagovala rozhorčene Andrea. Kto mal tak v tejto ,,kauze" pravdu ostáva záhadou. Každopádne, Verešová si s Hanychovou už asi nepozdravia.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete