Rozprávkový mág vianočné sviatky neznáša! 
Facebook

Kráľ vianočných rozprávok Zdeněk Troška prekvapuje! Vianoce NEZNÁŠAM!

24. decembra 2016 09:54 / Zahraničný šoubiznis
Mnohí z más si Vianoce bez rozprávok ako Princezná ze mlejna, Z pekla štestí či Najkrásnejší hádanka od českého režiséra Zdenka Trošku nevedia predstaviť. Kto by si myslel, že práve on si na Vianociach zakladá, je na omyle! Režisér prezradil, že najkrajšie sviatky v roku doslova neznáša!

,,Nemám rád Vianoce, naozaj je to pre mňa najprotivnejší deň v roku. Prespím ho, prečítam, nepúšťam televíziu a hotovo," prezradil jeden z najznámejších českých režisérov pre portál blesk.cz. Troška tak svoje rozprávky v televízii nepozerá. Ako prezradil, pozrie si iba tie, ktoré sú nové. Ide však len o zvedavosť, chce totiž vidieť prácu svojich kolegov: ,,Svoje rozprávky som videl. Pozriem si iba nové, zo zvedavosti."

Aj napriek tomu, že Vianoce kvôli celému "humbuku" nemá rád, vianočný kapor u neho každý rok nesmie chýbať. ,,Pripravujem ho výhradne podľa receptu môjho najlepšieho kamaráta Karla Líbla!” prezradil režisér pre tyzden.cz. Troška v týchto dňoch dokončuje scenár k novej rozprávke a komédii a v januári by si rád doprial pokoj na Kanárskych ostrovoch, kde to miluje.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete