Haklová sa bojí o svoju bezpečnosť. Čo je za tým? 
facebook

Monika Haklová: Bojí sa o život! A čo s tým má Jakubec?

20. marca 2015 06:00 / Slovenský šoubiznis
Reality hviezdička Monika Haklová prežila poriadne bizarný zážitok. O ten sa podelila na sociálnej sieti a dokonca sa svojim kamarátom posťažovala, že sa bojí o vlastnú bezpečnosť. Je za tým nedávna potýčka s Martinom Jakubcom?

Haklová sa do roztržky so spevákom pre ženy 50 plus dostala pre jej otázku o jeho sexuálnej orientácií. A to nemala robiť, pretože pichla do osieho hniezda. Spŕšku nadávok, ktorú na medializovanom videu spustil Jakubec, má kontroverzná blondínka v pamäti doteraz.

Preto si zrejme po nedávnom zážitku myslela, že za všetkým je práve spevák. "...stojím v kuchyni a zrazu zbadám, že niekto vystúpi z auta a fotí mi cez plot moju záhradu. Vybehnem von, že čo to má znamenať a chlapík mi hovorí: Vy ste doma??? A ja, no asi áno keď tu stojím...," napísala v statuse Haklová.

Tým sa pre ňu šokujúci zážitok neskončil. "On, že tak idem za vami dopredu, ja že ok, idem dopredu, čakám ho. A on drzo ufujazdil preč. Takže neviem, čo si mám o tom myslieť, ale je to neskutočná drzosť a začínam sa báť o svoju bezpečnosť," pokračovala vystrašená exfarmárka.

V neskorších komentároch, sa dokonca meno Jakubec spomína a viacerí diskutujúci sa s názorom, že za tajomnou návštevou bol on, stotožnili. To už je teda ale paranoja...

Ako bude nakoniec konflikt dvoch "úspešných" celebritiek pokračovať ukáže až čas. Alebo ide o dobre premyslený marketingový ťah, ako na seba upútať pozornosť?  
📷
3 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete