Herec Ľuboš Kostelný asi nikdy nezabudne na svoj traumatický zážitok. 
Facebook

Herec Ľuboš Kostelný: TOTO je jeho životná trauma!

19. decembra 2016 07:37 / Slovenský šoubiznis
Na obrazovkách televízie JOJ sa čoskoro objaví nový, desaťdielny komediálny seriál Prázdniny pod réžiou Ivana Predmerského. Námet seriálu môže pripomínať československú filmovú klasiku, legendárnu komédiu so Zdenkou Studenkovou či Júliusom Satinským S tebou mně baví svět. Tento seriál si budeme môcť pozrieť v televízii v priebehu januára.

Séria s podtitulom Nikdy nie je neskoro na šťastné detstvo bude obsahovať množstvo bláznivých scén. O tie sa postarajú traja herci, ktorí dostanú ťažkú úlohu. Svojim seriálovým deťom budú musieť ukázať, ako sa dá prežiť na chalupe na Kopaniciach bez televízora a počítača. Jedna kopaničiarska chalupa, dva týždne, traja muži a na krku šesť detí - to bude zostava, ktorá privedie divákom prázdniny, na ktoré sa bude dlho spomínať.

Jednu z hlavných úloch si zahrá aj obľúbený slovenský herec Ľuboš Kostelný, ktorý si natáčanie seriálu mimo Bratislavy na Myjave užíval. Cestovanie za hranice Slovenska mu ale robí veľký problém! ,,Ja od určitého momentu v svojom živote cestovanie nemám rád," prezradil pre jojkársky Topstar. Niet sa ale čomu čudovať. Herec totiž pred šiestimi rokmi zažil vyčíňanie teroristov na moskovskom letisku v Domodedove, kde bol so svojou hereckou kolegyňou a kamarátkou Zuzkou Fialovou. Smrti tam predišli len o vlások. ,,Od toho už vlastne cestovanie nie je pre mňa príjemná predstava. Ideálna dovolenka pre mňa je byť tu," zakončil Ľuboš.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete