Šmahel núdzu o ženy nemá 
Facebook

Šmahel sa teší extrémnemu záujmu žien!

13. decembra 2016 09:08 / Slovenský šoubiznis
Pred niekoľkými dňami sa do médií dostala informácia o krachujúcom vzťahu moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej a bývalého Muža roka Martina Šmahela. Dvojica si svoje áno pred oltárom povedala ešte len pred štyrmi rokmi a všetko nasvedčovalo tomu, že ich vzťah je ideálny, no ako sa zdá, všetko je inak. Šmahel si mal totiž nájsť devätnásť ročnú náhradu a záujmu zo strany žien sa môže naďalej tešiť!

Záujmom o svoju osobu sa fitnesák pochválil aj na svojej sociálnej sieti, kde priateľom zverejnil profily žien, ktoré ho požiadali o priateľstvo. Šmahel na tieto žiadosti reagoval vtipnou poznámkou: ,,Baby nebláznite. Nemám Bentley ani Ferrari, nebývam vo vile s bazénom. A nemám ani záujem. Díky,” napísal na svojom facebooku.

Otázkou ostáva, či sa chcel týmto statusom verejne pochváliť alebo verejnosti ukázať, že sa vo vzťahu “naozaj” nič nedeje, no vyzerá to tak, že Šmahel už sám nevie, čo z rozkoše. Fotografiu totiž následne stiahol! Zakročila manželka, alebo nebodaj spomenuté slečny?!

Hneď po tom jeho kamarátka zverejnila fotografiu, na ktorej sú spolu s Kalisovou vysmiati od ucha k uchu a nič nenaznačuje tomu, že by mali nejakú krízu. Nuž, ako sa hovorí, všetko ukáže čas a my sa môžeme nechať prekvapiť, ako sa situácia bude ďalej vyvíjať.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete