Andrea Verešová na svahu opäť prekvapila! 
Facebook

Andrea Verešová: Na svahu v hriešne drahom outfite!

12. decembra 2016 14:54 / Slovenský šoubiznis
Špindlerov mlyn sa u našich českých susedov nespája len s kvalitnou lyžovačkou, ale aj s rodinou známej modelky Andrei Verešovej. Tá sa každoročne predvádza na svahu v najexkluzívnejšom oblečení luxusných športových značiek, ktoré jej v tichosti závidí nejedna dáma! Po tom, čo predošlé roky prekvapila na lyžiach so zlatým viazaním a leoparďou kombinézou, tohtoročnú sezónu zahájala modelka v outfite, ktorý zdobí pštrosie perie!

Dvojnásobná mamina sa tak radí medzi jednu z najväčších hviezd lyžiarskych svahov a nepochybne jej k tomu dopomáha aj oblečenie za hriešne peniaze. To, že je pre ňu svah strediskom módy, dokázala aj tento rok v tomto sky areáli, kde sa objavila v spoločnosti svojho manžela, právnika Daniela Volopicha. Tentoraz prekvapila nielen bundou, ale aj lyžami, ktoré sú ručne vyrobené špeciálne pre ňu a navyše ozdobené jej iniciálmi!

Andrea na svoj instagram zverejnila fotografiu v plnej kráse a okomentovala ju takto: ,,Ďakujem za krásny lyžiarsky komplet a špeciálne prekvapenie v podobe limitovaných lyží s mojimi iniciálmi vyrobenými ručne na objednávku. Z celého srdca ďakujem." Modelka spoločne s rodinou trávi na horách veľa času. Jej deti sa majú pravidelné lyžiarske tréningy a ako prezradila pre portál blesk.cz na zahájanie sezóny sa nesmierne tešili. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete