Farkašovej sa rozpadol ďalší vzťah! 
Facebook

Ďalšiemu prominentnému páru je koniec! Farkašová a Hajdin už nie sú spolu!

10. decembra 2016 19:46 / Slovenský šoubiznis
Vyzerá to tak, že posledné obdobie nepraje celebritným párom. Nedávno sa rozišla Evelyn so svojim priateľom, Celeste Buckingham s Matejom Vávrom a do médií sa dostala informácia, že to škrípe aj medzi moderátorkou Miriam Kalisovou a Martinom Šmahelom. A aby toho nebolo málo, najnovšie vysvitlo, že sa rozpadol ďalší vzťah!

Známa herečka Kristána Farkašová, matka dvojičiek Matildy a Ely, už totiž dlhšie netvorí pár s redaktorom televízie JOJ Jurajom Hajdinom. ,,Ťažko povedať, čo sa presne stalo a vynášať súdy, nakoľko máme na to každý subjektívny názor Tak to predsa býva. Skrátka sme asi obaja dorástli iným smerom a napriek pokusom zladiť sa, to nešlo. Nebolo to rozhodnutie jedného dňa,” povedala Kristína pre portál topky.sk. Podľa informácií dvojica tak už svojmu vzťahu dala definitívnu bodku. ,,Verím, že budeme spolu vždy vedieť slušne komunikovať, pretože si snáď obidvaja uvedomujeme, aké je účasné, že sme sa kedysi do seba zamilovali. Vznikli z toho dvaja malí ľudkovia,” prezradila pre cas.sk.

Päťročný vzťah Farkašovej a Hajdina je tak v troskách a je zrejmé, že sympatická herečka nemá šťastie na vzťahy. V minulosti bola totiž vydatá za herca Kamila Mikulčíka a po ročnom manželstve išiel každý svojou vlastnou cestou. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete