Je manželstvu Kalisovej a Šmahela Koniec? 
Instagram

Šmahel a Kalisová: Pravda o ich rozchode!

09. decembra 2016 19:38 / Slovenský šoubiznis
V posledných dňoch do médii prenikla informácia, že manželstvo moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej a fitnes trénera Martina Šmahela má byť v troskách! Dojica tvorila ukážkový pár už viac ako osem rokov, vychovávali dcérku Miu a žili v spoločnej domácnosti. Svoju lásku sa nehanbili dokazovať ani na sociálnych sieťach, no dnes už má byť všetko inak! Nový čas má túto informáciu od blízkeho zdroja, ktorý prezradil, že Mirka a Martin si už nerozumejú, dlhší čas nežijú ako manželia, hoci bývajú pod jednou strechou.

Krach rodinnej idylky mala spôsobiť Šmahelova nevera. Ten sa mal zapliesť s devätnásťročnou modelkou. ,,Zverila sa nám s tým na stretávke zo školy. Povedala, že to spolu ťahajú. Ona má výčitky svedomia, že má ženu a dieťa, ale napriek tomu je s ním,” prezradil zdroj Nového času. Dvojica sa k tejto informácii vyjadrila stručne a krach manželstva zapierajú.

Šmahel dokonca pred pár hodinami na svojej sociálnej sieti zverejnil status: ,,A nezabudnite: Všetko čo napíše bulvár, je pravda. Vždy to tak bolo. Amen." Fitnes tréner si z toho síce robí srandu, ale už asi zabudol, ako ho týždenník Šarm prichytil pri tom, ako z jednej afterpárty odchádzajú spolu s Kalisovou. Nebolo by na tom nič zvláštne, avšak Kalisová v tom čase ešte tvorila pár s Petrom Varinským. Bol to práve ním nenávidený bulvár, ktorý odhalil túto pravdu. Preto si počkajme, či s tou pravdou, náhodou, nevyšiel opäť.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete