Dara Rolins a Kvetka Horváthová oslavujú narodeniny 
Facebook/Instagram

Celebritné oslávenkyne! Dara a Kvetka sú o rok staršie. Ako oslávili svoj veľký deň?

08. decembra 2016 17:52 / Slovenský šoubiznis
Speváčka Dara Rolins a moderátorka Kvetka Horvátová v týchto dňoch oslavujú svoje narodeniny. Aj napriek svojmu veku sú vo veľmi dobrej forme. Ako sa zvykne hovoriť - vek je len číslo - u týchto dám to platí dvojnásobne!

Popová diva Dara Rolins túto stredu oslávila svoje 44. narodeniny. Speváčka sa môže popýšiť dokonalým vzhľadom a postavou, ktorú jej môže závidieť nejedna dvadsiatnička! Vďačí za to najmä športu a zdravej strave. ,,Som dnes o rok staršia, u nás žien sa hovorí “krajšia”. Nedá sa odpísať vám všetkým a preto tým, čo mi už popriali a tým, čo sa chystajú, z celého srdca ďakujem aspoň takto. Pridávam virtuálnu pusu z mojej postele,” napísala na svoj instagram.

Druhá z dám, Kvetka Horváthová je už celých 19 rokov tvárou televízie Markíza. Od jej začiatkov odmoderovala množstvo relácií a projektov, avšak najviac si ju ľudia spájajú s Teleránom. Obľúbenej moderátorke od rána gratulovali najbližší a práve v spomínanom Teleráne jej k 40. jubileu zahrali Cigánski diabli, čo ju doviedlo k slzám. Kvetka prezradila, že najviac v živote si cení, že stretla skvelých ľudí a praje si zdravie pre rodinu a všetkých jej blízkych.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete