Dangl sa stal trojnásobným otcom! 
TV Markíza

Dangl srší humorom nielen v práci, ale aj v súkromí! Takto reagoval na narodenie svojej dcérky!

08. decembra 2016 07:49 / Slovenský šoubiznis
Známemu slovenskému humoristovi, hercovi a filmárovi Danovi Danglovi (41) sa narodilo dieťa! Jeho manželka túto sobotu priviedla na svet dcérku, ktorej dali nezvyčajné meno - Sienna. Humorista sa tak stal trojnásobným otcom!

Dangl spolu s o dva roky mladšou manželkou Beátou vychovávajú dcérku Lauru a syna Olivera. To, že očakávajú tretieho potomka, vyšlo na povrch až v čase, keď bola jeho manželka v ôsmom mesiaci. So štyridsaťjeden ročným hercom sa podarilo skontaktovať portálu fakt24.sk. Na otázku, aký je pocit byť po tretíkrát otcom a v čom sa to líši od narodenia Olivera a Laury odpovedal typicky - s humorom: ,,Odlišuje sa tým, že je tretie a ešte menom,” napísal prostredníctvom SMS správy.

Herec Daniel Dangl je známy najmä vďaka úspešnej relácii Kredenc a mnohých ďalších, ako sú napríklad SOS, Partička. Najnovšie taktiež hviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome. Zahral si aj vo viacerých filmoch ako Tacho, či Krajinka a spolu s Lukášom Zednikovičom sa podieľali na réžii filmu o Pavlovi Demitrovi s názvom 38. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete