Bruno a Max, deti Simony Krainovej majú skvelú novú hru! 
Facebook

Nazreli sme jej do súkromia: Vieme, s čím sa hrajú deti Simony Krainovej!

07. decembra 2016 18:58 / Zahraničný šoubiznis
Na svete sú milióny hračiek, ale len zlomok z nich má aj nejaký zmysel a dáva deťom aj iný rozmer, než je farba, tvar alebo len pekný obal. Teraz je však na svete revolučná novinka. PIX-it je dokonalá stavebnica, ktorá zaujala aj synov modelky Simony Krainovej! Zároveň ide o skvelý tip pre vaše ratolesti pred blížiacimi sa Vianocami!

PIX-it nie je len tak obyčajná hračka alebo stavebnica. Je vyvinutá poprednými odborníkmi a pedagógmi tak, aby deti zaujala, zabavila a nútila ich k samostatnosti a premýšľaniu! "Musím PIX-it vrelo odporučiť! Naši chlapci sú z tejto hry nadšení. Páči sa mi na tom, že táto stavebnica zo silikónu rozvíja kreatívne myslenie, vzdelávanie a intelekt u detí predškolského a školského veku... A navyše, táto skvelá hračka je podporovaná aj Mensou. Preto vôbec netreba uvažovať, či svojim deckám máte kúpiť v poradí už dvadsiate autíčko alebo dvanáctu bábiku. Choďte do toho!" radí Simona Krainová.

"Vybrať si môžete z niekoľkých typov produktov. Hra nie je zameraná len na jednu oblasť schopnosti myslenia, ale vie aktívne stimulovať všetkých 10 oblastí, ktoré sa u detí dajú stimulovať. Táto vzdelávacia stavebnica zo silikónu je absolútnym hitom v materských školách," povedali vývojári PIX-it.

Jednoducho povedané, konečne je tu niečo moderné, zábavné a náučné. Navyše, zaobstarať si môžete aj uskladňovací box na jednotlivé časti, takže deti ich môžu skladovať v ňom a nebudete ich mať rozhádzané po celom dome. Nechajte sa preto inšpirovať a zaobstarajte PIX-it vašim deťom pod vianočný stromček. Všetky stavebnice nájdete len na www.nezlobime.cz.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete