Juraj Hrčka tak, ako ste ho nevideli! 
Facebook

FOTO: Juraj Hrčka ako ho Pán Boh stvoril: Herec ukázal úplne VŠETKO!

07. decembra 2016 13:46 / Slovenský šoubiznis
Na plátnach slovenských kín sa čoskoro objaví film Únos, ktorý predstavuje udalosti z politickej scény deväťdesiatych rokov a je inšpirovaný skutočnou udalosťou - únosom syna bývaleho prezidenta Michala Kováča. Pôjde o prvý politický thriller v dejinách porevolučnej slovenskej kinematografie a na jeho premiéru sa môžeme tešiť 2. marca budúceho roka.

Film je ukážkou smutných udalostí mladej slovenskej demokracie. Režisérka filmu Mariana Čengel Solčanská sa inšpirovala dobou a udalosťami, ktoré sa odohrali okolo tohto únosu a prepojením medzi mafiou, tajnou políciou a mocou v 90. rokoch minulého storočia. Ako sama prezradila, film nemá byť dobovým dokumentom ani rekonštrukciou udalostí, ale má to byť thriller, ktorý rozpráva príbeh o zničených životoch. Od jeho začiatku po koniec to bude temný príbeh. ,,Sme inšpirovaní životom a udalosťami, ktoré zanechali dodnes otvorené rany na slovenskej spoločnosti,” prezradila začiatkom roka Solčanská pre Topky.sk

Ako sa už avizovalo, film bude mať skvelé herecké obsadenie. Úlohy prezidenta Michala Kováča sa v ňom zhostil Ján Greššo, postavu jeho syna si zahral Juraj Hrčka, ktorý je aktívnym členom Divadla Andreja Bagara v Nitre. Bývalého politika Vladimíra Mečiara zastúpi herec Maroš Kramár, Ivana Lexu zosobnil Milan Ondrík a Dávid Harti vystupuje ako Róbert Remiáš.

Prednedávnom sa na internete objavil trailer tohto filmu a vyzerá to tak, že o zaujímavé a prekvapujúce scény v ňom nebude núdza! Na jeho začiatku sa objavuje herec Juraj Hrčka, ktorý nám vo filme ukáže viac, ako by sme čakali! Herec tam totiž vystupuje v Adamovom rúchu!  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete